Giriş Yap
Üye Ol
Üyelik

Bir adım daha kaldı !

Üyeliğinizi aktif hale getirmek için
e-posta adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklamanız gerekmektedir.

Şifremi Unuttum
* Mail adresinize yeni şifre gönderilecektir.
Şifremi Unuttum

E-Posta adresinize yeni şifreniz gönderildi.

Bize Yazın

E-maillerinizi info@vanillamedia.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan wwww.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com (Vanilla Media Reklam ve Prodüksiyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin gizlilik politikasını içerir.  www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki üyelik formunda kişisel bilgilerinizi (adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, e-mail adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; bilgi paylaşmak, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com üyelik silme işleminizi Profilim sekmesi altında Hesabı Sil seçeneğini tıklayarak yapabilirsiniz.

www.yolunbasindayken.tv ve wwww.yolunbasindayken.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri : info@vanillamedia.com.tr